Ceny

Licencję na użytkowanie oprogramowania GABeNET i przyciski nożne można zakupić kontaktując się z nami lub klikając na odnośnikach z cenami.

Cena zakupu licencji (brutto) na użytkowanie oprogramowania GABeNET dotyczy całej placówki medycznej (praktyki lekarskiej) niezależnie od ilości użytkowników, komputerów, baz danych i wynosi odpowiednio:

Lp. Wyszczegónienie Wersja jednostanowiskowa

Wersja wielostanowiskowa

1. podstawowa 400 zł 800 zł
2. rozszerzona 800 zł 1600 zł

Aby dokonać przejścia na wersję wyższą należy dopłacić różnicę cen (np. przy przejściu z wersji jednostanowiskowej podstawowej do wielostanowiskowej podstawowej dopłata wynosi 400 zł).

Koszt odnowienia subskrypcji na ualtualnianie wykazu leków wynosie 150 zł/rok (przy zakupie licencji pierwszy rok subskrypcji wliczony jest w cenę).

Jeżeli kontakt telefoniczny nie wystarcza, prowadzimy rówież płatną usługę pomocy zdalnej poprzez program AeroAdmin - cena usługi 50 zł za 30 minut konsultacji.

Akcesoria dla wersji rozszerzonej GABeNET można zakupić niezależnie od naszej oferty. Poniżej przedstawiamy listę urządzeń, które bez problemu powinny współpracować z naszym oprogramowaniem:

karty przechwytywania video z aparatury medycznej (videograbbery) - powinny obsługiwać standard DirectShow:

skanery: wszystkie modele obsługujące standard TWAIN i/lub WIA

przyciski nożne:

Inne modele tego typu urządzeń także powinny funkcjonować z GABeNET, jednakże prosilibyśmy o kontakt przed ich zakupem - wówczas zweryfikujemy wymagania sprżetowe.